David JURÁSEK

defender
  • Height / 183cm
  • Weight / 76kg
  • Birthdate / 7.8.2000 (22 let)
Místo narození: Dolní Němčí

David Jurásek se narodil 7. srpna 2000 v Dolním Němčí. Zde prošel mládežnickou akademií, potom se přesunul do Slovácka a také Zbrojovky Brno. Tam si také připsal svůj profesionální debut, když 1. července 2020 nastoupil do závěru utkání s Duklou Praha. Na konci léta přestoupil do Prostějova. Za něj si ve druhé lize připsal 25 startů, ve kterých dal tři góly z pozice levého záložníka. Před sezonou 2021/22 přestoupil do Mladé Boleslavi, kde začal pravidelně hrát v základní sestavě. Během podzimní části zasáhl do patnácti utkání, dal jednu branku a na dvě přihrál. V říjnu také debutoval v reprezentaci do jednadvaceti let během kvalifikačního utkání na Euro proti Kosovu. Pak odehrál ještě dva zápasy s Anglií a Slovinskem.

Celkově za Mladou Boleslav v lize odehrál 1136 minut, další tři starty zaznamenal v MOL Cupu, kde pomohl Boleslavi k postupu do čtvrtfinále dvěma góly, skóroval proti Vyšehradu a Opavě.

Po zimním přestupu do Slavie okamžitě debutoval a pomohl sešívaným k výhře 1:0 na půdě Slovácka. Levý obránce si zahrál i ve dvou derby a pěkně otevřel svůj střelecký účet v zápase s Hradcem.

Current statistics

Statistics 2022/2023

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Last 5 games

nenalezeny žádné aktuální statistiky