Ivan SCHRANZ

attacker
  • Height / 185cm
  • Weight / 73kg
  • Birthdate / 13.9.1993 (29 let)
  • Nationality / Slovenská
Místo narození: Bratislava
Bývalé působiště: Jablonec, České Budějovice, AEK Limassol, Dukla Praha, Trnava, Sparta Praha, Petržalka, Inter Bratislava

Pro Ivana Schranze bude Slavia pátým českým angažmá. Po příchodu z Trnavy nejdříve působil ve Spartě, v její sestavě se ovšem do ligy neprosadil, povedlo se mu to až na Dukle, později v Českých Budějovicích, za které nastřílel devět ligových branek. Následně působil v Jablonci, kde v sezoně 2020/2021 nashromáždil třináct tref a stíhal Jana Kuchtu v souboji o krále ligových střelců.

V sezoně 2018/19 působil Ivan Schranz krátce na Kypru, kde nastupoval za AEL Limassol. Za slovenský národní tým debutoval 4. září v Lize národů. Celkem má na svém kontě sedm startů a jednu vstřelenou branku. Po úspěšné sezoně byl nominován do slovenské reprezentace na EURO, kde nakonec kvůli zranění nehrál.

PO letním příchodu do Slavie začal Ivan Schranz nastupovat převážně na pravém křídle. Hned ve druhém kole se blýskl hattrickem do sítě Teplic, trefil se i v derby. Na závěr skupiny Evropské konferenční ligy nádhernou ránou proti Unionu vystřelil sešívaným postup. První sezonu v Edenu zakončil Schranz s deseti ligovými góly a třemi přesnými zásahy v Konferenční lize.

Current statistics

Statistics 2022/2023

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Last 5 games

nenalezeny žádné aktuální statistiky