O KEMPU

Chceš se cítit jako opravdový hráč Slavie? Zkusit si tréninkové jednotky pod vedením vynikajících trenérů klubu, kteří vychovali hráče jako Marek Suchý, Tomáš Necid nebo Ondřej Petrák?
Vítejte na oficiální webové stránce fotbalového kempu SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Základní informace o kempu:

Slavia otevírá čtvrtý ročník letních fotbalových kempů! Jedná se o týdenní příměstský fotbalový program pro hráče ročníků 2006 - 2011 a brankáře ročníků narození 2005 - 2009. Oficiální Fotbalové kempy SK Slavia Praha nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů klubu. Všechny fotbalové a brankářské tréninky vychází z metodiky a koncepce klubu ve výchově talentů.

Veškerý program se uskuteční v tréninkovém centru SK Slavia Praha v Horních Měcholupech, ul. Hornoměcholupská 300, Praha 15. Každodenní program bude začínat příjezdem účastníků v 8:00 a končit v 17:00. V neděli bude program začínat příjezdem účastníků v 8:30, stejně tak v sobotu, kdy bude kemp ukončen a to v 10:00 slavnostním vyhlášením.

Fotbalový kemp SK Slavia Praha je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své individuální fotbalové schopnosti a dovednosti a zároveň zažít atmosféru historicky nejstaršího českého klubu. Fotbalový kemp SK Slavia Praha umožňuje účastníkům nejen osvojit si nové dovednosti, ale zlepšit také své duševní a fyzické schopnosti.

Pro účastníky je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají:
  • fotbalové a brankářské tréninky
  • atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu
  • volnočasové aktivity
  • prohlídka stadionu a zázemí klubu
  • setkání, autogramiáda a diskuse s vybranými hráči A týmu SK Slavia Praha
  • soutěže a hry o ceny
  • uvítací balíček
  • vstupenky na první utkání další sezóny
Pokud chceš zlepšit své fotbalové dovednosti a stát se na týden hráčem Slavie, neváhej se přihlásit.

Termíny:

Fotbalový kemp SK Slavia Praha pro hráče
1. turnus: 1. - 7.7.2018
2. turnus: 8. - 14.7.2018

Fotbalový kemp SK Slavia Praha pro brankáře
1. turnus: 1. - 7.7.2018
2. turnus: 8. - 14.7.2018

Přihlášení budou rozděleni do skupin podle ročníků narození a také dle momentálních dovedností a schopností. Kempu se mohou zúčastnit také zahraniční hráči, jelikož trenéři kempu hovoří anglicky.

Fotbalový kemp SK Slavia Praha nabízí pouze variantu bez ubytování - příměstskou formou.

Cena kempu:

Slávista pouze ve dne 5 500 Kč (7 dní bez ubytování, stravování - svačina, oběd, svačina, pitný režim)

SK Slavia Praha se dlouhodobě pyšní vynikajícími výsledky v práci s mládeží. Neváhejte si proto zkusit tréninky a tréninkové metody, díky kterým se hráči jako Marek Suchý, Jaromír Zmrhal a Tomáš Necid dostali až do reprezentace.