Datum: 04. 01. 1989, Praha, hala v Edenu
Sestava: Přibyl, Jánoš - Šimůnek, Janů, Jeslínek, Beránek, Zálešák, Ondrejčík, Mysliveček, Frýda, Žák, J. Novák, M. Procházka, Řehák, Váňa, P. Čermák
Branky: Lavička, Hašek, Bielik, Skuhravý, Čabala
Rozhodčí: Grégr + Pelíšek
Diváci: 800
Poznámky: Dobročinná akce hraná podle pravidel halového fotbalu na 2x30 minut. Utkání se hrálo na podporu obětem zemětřesení v Gruzii. Sparta byla rozehranější, Slavia trénovala druhý den. Zápas není započítáván do oficiálních statistik derby.

DAC Dunajská Streda - Slavia
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 01. 03. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 16. kolo
Sestava: Přibyl - Frýda (Siva), Jeslínek, Jinoch, Mysliveček, Ondrejčík, Řehák, Susko, Šimůnek, Váňa, Žák

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 17. kolo
Sestava: Přibyl - Frýda, Jeslínek, Jinoch (stř.), Mysliveček, Ondrejčík, Procházka (stř.), Susko, Šimůnek, Váňa, Žák; stř. Víger, Beránek

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 18. kolo
Sestava: Jánoš - Frýda, Jeslínek, Klusáček, Mysliveček, Ondrejčík (stř.), Susko (stř.), Šimůnek, Víger, Zálešák, Žák; stř. Novák, Jinoch

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 19. kolo
Sestava: Jánoš - Frýda, Klusáček, Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Procházka, Susko, Šimůnek, Víger, Žák (stř.); stř. Jinoch, Zákostelský

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 20. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Mysliveček, Ondrejčík, Řehák, Susko, Šimůnek, Víger, Žák
Branka: 36. Hipp 1:0
Průběh: slavisté Řehák a Ondrejčík hned na začátku své šance spálili, ovšem na druhé straně je napodobili pomácí Jež, Lednický a dvakrát Moravčík. Fotbal se hrál podobný, Nitra si dokonce notně zahrávala s přízní diváků, když trestuhodně zahodila do přestávky další šance. Teprve po změně stran získala převahu, ale tu provázela střelecká marnost. Podobně však dopadali z brejků hosté (opět Ondrejčík, Řehák a navíc Mysliveček). Od 60. min. se přestal hrát fotbal...
Rozhodčí: Líška
Diváci: 4.823

Slavia - TJ Vítkovice
2 : 1 (2 : 0)

Datum: 02. 04. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 21. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Řehák, Siva (stř.), Šimůnek, Žák; stř. Jinoch, Zálešák

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 22. kolo
Sestava: Jánoš - Frýda (stř.), Klusáček, Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Řehák, Siva, Susko, Šimůnek, Žák; stř. Beránek, Zálešák

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 23. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Mysliveček, Novák, Ondrejčík, Řehák, Siva (stř.), Šimůnek, Víger (stř.); stř. Zálešák, Žák
Branky: Klusáček, Mysliveček, Novák, Řehák - Maroši
Diváci: 3.684

Spartak Hradec Králové - Slavia
0 : 1 (0 : 1)

Datum: 20. 04. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 24. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda (stř.), Klusáček, Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Řehák, Siva, Šimůnek, Žák; stř. Víger, Zálešák

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 25. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Mysliveček, Novák, Ondrejčík, Řehák, Siva (stř.), Šimůnek, Žák (stř.); stř. Víger, Zálešák
Branky: Brezík 3 (1:0, 2:0 a 3:2 z pen.) - Řehák 2, Mysliveček
Průběh: Bratislavský Inter pokračoval v domácím výprodeji bodů i se Slavií, neboť za stavu 2:0 podlehli jeho hráči všeobecně vžitému mínění našich ligových fotbalistů, že za takového skóre se zápas ztratit nedá. Domácí trenér byl přístupem svých hráčů rozladěn, jeho kolega na lavičce Slavie své svěřence naopak chválil, funkcionáři Interu pak byli krajně rozhořčeni na sudího Jaška za neuznaný gól. Záznam však jasně ukázal, že branka padla z ofsajdu.
Rozhodčí: Jašek
Diváci: 3.388
Trenér: I. Kopecký: „Po první půli, kdy jsme sice hráli ofenzívně, ale zároveň neopatrně v obraně, přišel ve druhém poločasu zvrat, k němuž napomohl příchod Vígera. Rychle jsme vyrovnali na 2:2, pak jsme gólem z penalty sice prohrávali, ale mužstvo bojovalo až do konce a srovnalo skóre znovu. Toho si na hráčích nejvíce cením!”

3 : 0 (2 : 0)

Datum: 15. 05. 1989, Praha, Slavia
Druh Jen pouhou půlhodinku si v derby zahrál sparťan Lavička. Pro zranění musel odstoupit a jeho absence byla pro mistra citelná.zápasu: 1. liga 1988/89, 26. kolo
Sestava: Jánoš - Šimůnek, Ondrejčík, Klusáček, Beránek - Víger, Mysliveček, Frýda, Žák - Řehák (stř.), J. Novák (stř.); střídání Siva, M. Procházka
Branky: 1. Šimůnek 1:0, Řehák, Mysliveček
Průběh: Slavia přehrála vlastně už jistého mistra. Raketový byl už vstup: gól Šimůnka už po 26 sekundách hry! Spartě citelně chyběli její dva klíčoví hráči - Čabala a Hašek
Diváci: 10.203
Trenér: I. Kopecký: „V derby bylo třeba sáhnout až na dno sil, což naši hráči udělali. Hodně nám pomohla už 1. minuta, neboť vedoucí gól nám hru usnadnil.”

2 : 3 (2 : 1)

Datum: 18. 05. 1989
Druh zápasu: Český pohár, semifinále
Sestava: Řehák, Ondrejčík, Susko, Siva, Víger
Branky: 18. Siva 0:1, 23. Pacák 1:1, 45. Havránek 2:1, 75. Víger 2:2, 103. Řehák 2:3
Průběh: V úvodu se dařilo hostům, kteří se po několika pěkných akcích ujali vedení Sivou. Vzápětí však Hradec vyrovnal a od té doby držel až do přestávky taktovku. Jednogólový náskok však nestačil ve druhé půli na tým Slavie, který si udržoval iniciativu a rozhodl v prodloužení pohotovým Řehákem.
Diváci: 6.000

Dukla Banská Bystrica - Slavia
3 : 1 (2 : 1)

Datum: 22. 05. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 27. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Mysliveček, Ondrejčík, Řehák, Siva (Procházka), Šimůnek, Víger, Žák
Branky: Baláž, Diňa, Suchánek - Řehák
Průběh: Slavia po šesti kolech bez prohry v Banské Bystrici propadla, i když domácí vojáci hráli hodinu bez vyloučeného Baláže.

Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 28. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda, Klusáček, Ondrejčík, Řehák, Siva (stř.), Šimůnek, Víger, Zálešák, Žák (stř.); stř. Susko, Procházka
Branky: 25. Řehák z pen. 1:0, 33. Řehák z pen. 2:0, 41. Siva 3:0, 45. Klejch z pen. 3:1, 58. Frýda 4:1, 79. Procházka 5:1
Diváci: 5.084

Baník Ostrava - Slavia
4 : 1 (1 : 1)

Datum: 11. 06. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 29. kolo
Sestava: Jánoš - Beránek, Frýda (stř.), Klusáček, Mysliveček, Ondrejčík, Procházka (stř.), Řehák, Susko, Víger; stř. Jinoch, Siva

Uvádí se také tato sestava:Janos-Susko, Klusacek, Ondrejcik Beranek-Viger, Myslivecek, Fryda (79 Jinoch), Zalesak-Rehak,Prochazka(79Siva)

Branky: Škarabela 2, Daněk, Staš - Beránek
Diváci: 6.616
Trenér: I. Kopecký: „Tři čtvrtiny zápasu jsme měli v rukách, přesto jsme prohráli!”
Poznámky: Není mi známo jméno jedenáctého hráče základní sestavy.

Slavia - Škoda Plzeň

Datum: 14. 06. 1989, Praha, Eden
Druh zápasu: 1. liga 1988/89, 30. kolo
Sestava: Přibyl - Beránek, Procházka (stř.), Zálešák, Víger, Řehák, Mysliveček, Ondrejčík, Frýda, Klusáček, Šimůnek; stř. Siva, Jinoch
Branka: 25. Zálešák 1:0
Průběh: Utkání bylo ovlivněno, hráči dostali od vedení Bohemians 30.000 korun. Přineslo však tvrdý boj, branku vstřelil ve 25. minutě Zálešák po Vígerově přihrávce.
Rozhodčí: Hycl
Diváci: 6.075

Sparta - Slavia

Datum: 28. 05. 1989, Jablonec nad Nisou, stadion LIAZ Jablonec n./N. na Střelnici
Druh zápasu: Český pohár, finále
Sestava: Jánoš - Šimůnek, Ondrejčík, Klusáček, Beránek - Víger (Zálešák), Mysliveček, Frýda, Žák - Siva (Procházka), Řehák
Branka: 15. Griga 1:0
Průběh: Návrat uzdraveného Haška do základní sestavy Spartě ohromně pomohl! Psychicky, ale hlavně herně, protože mistr mohl opět vyrukovat se silnou zálohou, s níž stojí i padají jeho výkony, a jak se v posledních týdnech ukázalo i výsledky. Letenský kapitán to také byl, kdo jako první Na snímku je s míčem úspěšný střelec S. Griga.zavelel ke zteči a k odplatě za nedávnou krutou ligovou prohru. Už v 1. min. poslal zpoza šestnáctky prudký volej k Jánošově pravé tyči tak nekompromisně, že mladý slavistický gólman mohl mluvit o zázraku a štěstí současně, že stačil ještě míč vytáhnout na roh, šest minut poté se zaskvěl podruhé, když stejně perfektně zmařil vyloženou šanci P. Nováka, po čtvrt hodině se však ukázalo, že ani on není kouzelník a nezvládne nemožné. Po Bielkově dlouhém autu a Skuhravého prodloužení se totiž Griga ocitl s míčem na hlavě dva kroky před brankovou čarou a proměnit tu šanci byla pro něho maličkost.
Zpočátku ofenzivně naladěná Slavia, chtějící stejně jako před nedávnem v lize dělat hru a diktovat režii finále, se najednou cítila vyvedena z konceptu a z míry. Ocitla se nejen v dešťová spršce, hřmění hromů a křižování blesků, ale i v letenském tlaku, který se stupňoval a sílil. Mistr, zpočátku až chytře vyčkávající, lákající soupeře na svou polovinu a spoléhající na rychlé, jednoduché, ale krajně nebezpečné protiútoky, se vedoucím gólem natolik uklidnil, že na jablonecké trávě vzpomínal na své velké chvíle a nalézal svou někdejší tvář. Především díky neúnavné záloze, která předčila stejnou protivníkovu řadu a přesností, důrazem, a hlavně pak pohyblivostí a rychlostí, ale i přičiněním Grigy, jenž tentokrát nejen čekal na své gólové šance, ale připravoval je i jiným. Jako např. ve 37. min., kdy předložil ideální míč Haškovi, který rozvlnil slavistickou síť podruhé. I rozhodčímu Grégrovi se akce jako vystřižená z fotbalové učebnice určitě moc a moc líbila, ale pro ofsajd gól uznat nemohl.
Ani po změně stran neztratilo pohárové derby náboj, tempo, zajímavost a spád, neboť motivace obou celků byla dál velká. Sparta si samozřejmě vedení chtěla pojistit (a příležitosti k tomu měla - největší v 73. minutě P. Novák, jenž se ocitl zcela sám před Jánošem), Slavia se naproti tomu nechtěla vzdát svého snu, že by prostřednictvím poháru mohla nakouknout do "Evropy". Kopeckého svěřenci proto zákonitě přidali, na rozdíl od prvního poločasu začali k útočení daleko častěji využívat křídelních prostorů, do ofenzívy se zapojovali i krajní obránci Šimůnek s Beránkem. Efekt slavistického snažení byl ovšem nulový, neboť mu chybělo to hlavní - finální přihrávka a koncovka.
Šimůnek si kupř. dokázal postupně pohrát s celou letenskou obranou, v šestnáctce si položit na zem a obejít dva protihráče, ale přesně už nepřihrál. Siva při několika akcích předvedl totéž, takže vyrovnání, a tudíž alespoň prodloužení, zůstalo pro tým z Edenu fatou morgánou. Nepomohlo ani dvojnásobné střídání v průběhu poločasu, ani zoufalý závěrečný finiš, plný snahy, bojovnosti, vůle, ale i nervozity, a tudíž i křečovitosti. Nejblíže k vyrovnání měl střídající Procházka, ale hlavičkoval vedle. Sparta se vrátila k taktice v úvodu finále, kdy také spoléhala na obranu a snažila se přesnou kombinací držet míč pod kontrolou a myslela při tom na rychlé protiakce. Tato taktika jí také skutečně vyšla! Nakonec jí vynesla už devátý primát v Českém poháru, který po 90minutové jablonecké partii převzal po zásluze z rukou předsedy VFS ČÚV ČSTV J. Kořínka Letenský kapitán I. Hašek.
Rozhodčí: Grégr
Diváci: 9.600 (uvádí se i 9.700 či 9650)
Poznámky: Tisk před zápasem: „Pro dlouhodobé zranění by neměli hrát Jeslínek a Váňa, pro 6 žlutých karet Mysliveček.”

1 : 6

Poznámky: V tisku vyšlo 26. července. V přípravě jsou s mužstvem Slavie v NSR už noví hráči Galbavý a Faktor a z vojny se vrátivší Kuka, Urban a Feřtek, zatímco rekonvalescenti Šimůnek, Jeslínek a Vandas se připravují v Edenu.

SHSV Emden - Slavia
1 : 12 (1 : 4)

Sestava: Mysliveček, Galbavý, Ondrejčík, Zákostelský, Řehák, Víger, Feřtek
Branky: Mysliveček 3, Galbavý 2, Ondrejčík 2 a Zákostelský 2, Řehák, Víger, Feřtek
Poznámky: Zákostelský byl po tomto zápase se sedmi brankami nejlepším střelcem týmu. V tisku vyšlo 28. července.

2 : 8

Poznámky: V tisku vyšlo 1. srpna. slavisté z celé této přípravy 6 zápasů vyhráli a jen jeden prohráli.

Branky: 56. Váňa 1:0
Průběh: Na pražskou Slavii se vytáhl účastník národní první fotbalové ligy. Střelcem jediného, ale rozhodujícího úspěchu domácích byl Váňa. Toto jméno se ještě nedávno objevovalo právě na soupisce červenobílých.
Poznámky: V tisku vyšlo 11. srpna.

3 : 0 (0 : 0)

Datum: 14. 08. 1989, Praha, Eden
Druh zápasu: 1. liga 1989/90, 1. kolo
Sestava: Jánoš - Klusáček, Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Susko, Urban, Víger, Zálešák, Žák; stř. Galbavý, Kuka, Zákostelský
Průběh: Mysliveček nedal penaltu, sudí Hycl v závěru přehlédl sražení Kuky Huttou či Solárův úder Žákovi.
Branky: Klusáček, Novák, Zákostelský
Diváci: 5.659
Poznámky: Jeden hráč uvedený mezi střídajícími nastoupil od začátku utkání a patří tedy ještě do základní sestavy, není mi však známo, který z nich to byl.

Slavia - Radotín
? : ?

Datum: 16. 08. 1989, Praha, Eden

2 : 0 (1 : 0)

Datum: 20. 08. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1989/90, 2. kolo
Sestava: Jánoš - Klusáček, Kuka (stř.), Mysliveček, Novák (stř.), Ondrejčík, Susko, Urban, Víger, Zálešák, Žák; stř. Zákostelský, Galbavý
Branky: 23. Varga 1:0, 87. Pecko 2:0
Průběh: Hosté byli rychlejší, důraznější, v útoku přímočařejší. Brzy se také dostali do vedení, které přineslo na jejich kopačky více klidu a přesnosti. Slavia měla velkou šanci už v první půli, Ekhardt však vykopával z prázdné brány. Mladý, zraněními zdecimovaný tým Slavie tedy na vyrovnání měl, ale šance Kuky a Myslivečka přišly vniveč.
Diváci: 8.375

Slavia - Inter Bratislava
2 : 2 (1 : 2)

Datum: 24. 08. 1989
Druh zápasu: 1. liga 1989/90, 3. kolo
Sestava: Jánoš - Jeslínek, Klusáček, Mysliveček, Novák, Ondrejčík, Susko (stř.), Urban, Víger (stř.), Zálešák, Žák; stř. Vandas, Zákostelský
Branky: 27. Weiss 0:1, 35. Luhový 0:2, 40. Žák z pen. 1:2, 89. Urban 2:2
Průběh: Jen sám sobě mohl bratislavský Inter „poděkovat” za to, že si místo první podzimní výhry odvezl z Edenu jen bod. V epilogu třetího ligového kola byl lepším, nebezpečnějším a hlavně Po půlroční absenci zaviněné zraněním se v sestavě Slavie opět objevil někdejší kapitán Jeslínek (vlevo). Ani jeho přítomnost však nezamezila chybám domácí obrany v souboji s Interem, takže Kopeckého svěřenci nakonec brali s povděkem remízu. Na snímku střílí mladší z bratrů Luhových, Luboš…fotbalovějšía mužstvem, jenže své přednosti prokazoval pouze v první půli. Po změně stran začal nepochopitelně hájit hubené vedení a za pasivitu byl potrestán.
Zraněními, nemocemi a tresty zdecimovaná Slavia se sice od prvních minut snažila dělat hru, uchopit aktivitu a zatlačit soupeře do ofenzívy, k čemuž mělo posloužit osobní krytí nejnebezpečnějších hráčů soupeře, jenže jejich snažení bylo čistě platonické a efekt nepřinášelo. Absence šesti hráčů základní sestavy byla totiž až příliš patrná, neúčast dirigenta Frýdy téměř nenahraditelná a když navíc musel trenér Kopecký zpřeházet složení týmu a např. Klusáčka z postu stopera vysunout do zálohy, bylo jasné, že domácí budou mít problémy nejen s protivníkem, ale především sami se sebou... Tušení se také skutečně začalo po necelé půlhodině naplňovat, neboť hosté dvakrát udeřili a za 7 minut vedli 2:0. Nejprve totiž prošel domácí obranou Lancz a naservíroval Jakubcovi přihrávku z říše snů a pohádek, mladík v žlutočerném dresu se jí však zalekl, téměř na brankové čáře se dvakrát po sobě netrefil do míče, ale rutinér Weiss všechno napravil a Inter do vedení dostal. Šokovaná Slavia se ještě neprobrala ze zlého snění, když Weiss zaúřadoval podruhé. Tentokrát pro změnu utekl Suskovi a jeho centr poslal mladší z bratrů Luhových hlavou do sítě. Ke cti domácích budiž poznamenáno, že ani takovéto k. o. je nesrazilo do kolen, ale začali bojovat ještě usilovněji než v úvodu. Za své snažení se také dočkali zasloužené odměny - po faulu na Urbana přišla penalta, kterou Žák neomylně proměnil a postaral se tak o doping pro svůj tým do druhého poločasu.
Ten po přestávce skutečně působil... Jednak proto, že trenér Kopecký posílil útok a po roční absenci poslal na ligový trávník Vandase, hlavně však proto, že rychlejší, techničtější a nápaditější Inter nepochopitelně vyklidil pole a začal jen bránit hubené vedení. Domácí tak měli dostatek prostoru, volnosti i času k vytrvalé ofenzivě, která skutečně přišla trvala 25 minut. Jejím výsledkem však byla jen hlavička Urban a bomba Žáka z trestného kopu do tyče. Teprve když už sešívaní fanoušci houfně opouštěli Eden, usmířil Urban ty nejvěrnější z věrných. Hlavou zachránil domácím bod a Inter dokonale potrestal za pasivitu.
Rozhodčí: Benedik
Diváci: 5.204

Datum: 28. 08. 1989, Praha, Sparta (udává se i 27. srpna)
Druh zápasu: 1. liga 1989/90, 4. kolo
Sestava: Jánoš - Víger, Jeslínek, Zálešák - T. Urban, Klusáček, Mysliveček, Žák (Vandas) - Kuka, Řehák
Branky: 11. Skuhravý 1:0, 17. Hašek 2:0, 62. Bílek z pen. 3:0
Průběh: Mladý slavistický gólman Jánoš se stal smutným hrdinou 105. derby pražských „S”. V pouze Spartě se v tradičním derby se svým rivalem z Edenu podařila dokonalá odplata za jarní vršovickou prohru, fotbal však i tentokrát zůstal za očekáváním. Na snímku střílí domácí Kukleta (vlevo), slavistická trojice Víger, Ondrejčík a Jeslínek přišla jako obvykle v průběhu derby pozdě…průměrném zápase, jenž zůstal hodně za očekáváním a v němž domácí hráli jen to, co k bezpečnému vítězství potřebovali, zanechal totiž svůj výrazný autogram pod všemi třemi inkasovanými brankami, a tím i pod prohrou svého týmu.
Nic horšího snad Slavii v úvodu derby ani potkat nemohlo... Deset minut se snažila hrát na Letné rovnocennou roli a držet s favorizovanou Spartou krok. Jaká to naivní představa! Jak pošetilé předsevzetí! Jaká troufalost! Zvláště, když hostující obrana jakoby nebyla na záměrech svého mužstva příliš zainteresována, zejména, když brankář Jánoš se asi tělem i duší zapoměl v Edenu, takže než si pořádně sáhl na míč, prohrával jeho tým rozdílem dvou gólů...
Nejdříve totiž slavistický brankář neudržel Vrabcovu bombu zpoza šestnáctky a Skuhravý míč v pádu dorážel, pouhých šest minut poté Jánoš pro změnu zaspal při centru Němečka a Haškovi nedalo mnoho práce hlavou letenské vedení pojistit. slavistická pohroma mohla být dokonána v 21. min., kdy si Čabala prošel šestnáctkou jako po lázeňské promenádě a nabídl Grigovi, aby si také dal gól. Domácí kanonýr ale hlavičkoval jen do padajícího brankáře! Kopeckého svěřenci pak zkusili hrát, co původně chtěli, jenže vše už byla marnost nad marnost. Mužstvu chyběl systém i dirigent, v obraně zely obrovské díry, útočné snažení ztroskotávalo na zoufalých nepřesnostech. Sparta tak s klidem a suverénně režírovala derby k obrazu svému a mohla své vedení ještě zvýšit, když těsně před přestávkou po Čabalově „ulici” utekl Kukleta, ale tváří v tvář Jánošovi nepochodil, stejně jako v zápětí Hašek.
Po přestávce už byla předkládaná fotbalová nadílka hubená a jako čajíček slaboučká. Ani penalta nařízená po Němečkově sražení Jánošem a bezpečně proměněná Bílkem nepřinesla oživení, natož aby pozvedla úroveň. Spartu snad mohly utěšit dva body a dokonalá odplata za jarní prohru 0:3 v Edenu, Slavia se však po předvedeném výkonu nemohla utěšovat vůbec ničím!
Diváci: 9.000
Trenér: I. Kopecký: „Sparta hrála velice dobře v místech, kde se dne fotbal rozhoduje - tedy v šestnáctkách. Navíc dala brzy gól a namísto nátlakové hry si chodila do naší otevřené obrany jak se jí zachtělo. Jánoše jsem chtěl po druhém gólu střídat, ale protože jsem ho vytipoval jako jedničku a nechtěl jsem nalomit jeho psychiku, nechal jsem ho nakonec v brance.”

3 : 1 (2 : 0)

Datum: 01. 09. 1989 Druh zápasu: 1. liga 1989/90, 5. kolo
Sestava: Jánoš - Faktor (stř.), Jeslínek, Klusáček, Kuka, Mysliveček, Řehák, Urban, Víger, Zálešák, Žák (stř.); stř. Novák, Ondrejčík
Branky: Víger, Mysliveček, Kuka - Karoch
Diváci: 4.646