Sestava: Jánoš (Blažek) - Bejbl, Berger, Binič, Holota, Pěnička, Praženica, Rusnák, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk (Jarolím), Veselý

Datum: 15. 03. 1992, Praha, hřiště Bohemians
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 18. kolo
Sestava: Blažek - Juraško - Holota, Suchopárek, Šilhavý, Praženica - Tatarčuk, Bejbl, P. Berger (stř.) - J. Novák, Rusnák (stř.); stř. Kuka, Povišer
Branky: Černý 0:1, Šilhavý 1:1
Průběh: Před zápasem přišla metelice, terén byl těžký. Rusnák dal gól, který nebyl uznán.
Rozhodčí: Puček
Diváci: 6.700

DAC Dunajská Streda - Slavia
2 : 2 (0 : 1)

Datum: 21. 03. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 19. kolo
Sestava: Blažek - Bejbl, Berger, Holota, Juraško (stř.), Novák, Pěnička, Povišer, Praženica, Rusnák (stř.), Šilhavý; stř. Kalán, Veselý

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 20. kolo
Sestava: Blažek - Berger, Bejbl, Holota, Kuka, Novák (stř.), Pěnička, Praženica (stř.), Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk; stř. Jarolím, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 21. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Binič, Holota (stř.), Kuka, Pěnička, Petrouš, Povišer, Suchopárek, Šilhavý; stř. Praženica, Jarolím

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 22. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger, Jarolím, Juraško, Kuka, Pěnička, Petrouš, Praženica, Suchopárek, Tatarčuk (Holota)

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 23. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Jarolím, Kuka, Pěnička, Petrouš, Praženica, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk (stř.); stř. Holota, Novák
Branky: Berger, Pěnička, Tatarčuk
Diváci: 5.846

TJ Vítkovice - Slavia
0 : 0

Datum: 26. 04. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 24. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Jarolím (stř.), Juraško, Kuka, Pěnička, Petrouš, Praženica, Suchopárek, Šilhavý; stř. Holota, Rusnák
Rozhodčí: Gádoši
Diváci: 4.293

Slavia - Dynamo České Budějovice
3 : 1 (1 : 1)

Datum: 03. 05. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 25. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl (stř.), Berger, Jarolím, Juraško, Kuka, Petrouš, Praženica, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk (stř.); stř. Pěnička, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 26. kolo
Sestava: Vahala - Berger, Bejbl, Jarolím, Juraško, Kuka, Petrouš (stř.), Praženica, Suchopárek, Šilhavý (stř.), Tatarčuk; stř. Pěnička, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 27. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Binič, Jarolím, Juraško, Novák (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek, Šilhavý; stř. Kuka, Tatarčuk
Branky: Binič, Kuka, Novák - Varga
Diváci: 10.407

Bohemians Praha - Slavia
1 : 3 (1 : 1)

Datum: 22. 05. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 28. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Binič (stř.), Holota, Jarolím, Juraško, Kuka, Novák (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek; stř. Rusnák, Tatarčuk

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 29. kolo
Sestava: Vahala - Berger, Binič (stř.), Jarolím, Juraško, Kuka (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk; stř. Holota, Rusnák

Druh zápasu: 1. liga 1991/92, 30. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Holota, Jarolím, Juraško, Kuka (stř.), Pěnička, Petrouš, Praženica, Rusnák (stř.), Suchopárek; stř. Novák, Povišer
Branky: Maroši - Kuka 2, Rusnák
Diváci: 8.536

Slavia - TJ Spartak TAZ Trnava
3 : 2 (1 : 2)

Datum: 16. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 1. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Berger (stř.), Binič, Juraško, Lerch, Nečas, Novák (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek; stř. Kuka, Tatarčuk
Branky: Binič, Suchopárek, Tatarčuk - Haša, Kostka
Diváci: 5.181

TJ DAC Poľnohospodár Dun. Streda - Slavia
4 : 2 (4 : 1)

Datum: 23. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/9, 2. kolo
Sestava: Vahala (Jánoš) - Bergr, Binič, Juraško (Tatarčuk), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouš, Praženica, Suchopárek
Branky: Radványi 2, Jančula, Šimon - Binič, Kuka
Rozhodčí: Krondl
Diváci: 5.640

4 : 1 (3 : 1)

Datum: 26. 08. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 3. kolo
Sestava: Jánoš - Binič (stř.), Juraško, Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouš (stř.), Praženica, Šilhavý, Tatarčuk; stř. Bejbl, Berger

Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Jánoš - Suchopárek - Šilhavý, Pěnička - Petrouš, Tatarčuk, Berger, Nečas, Lerch - Novák (66. Rusnák), Kuka

Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Jánoš - Juraško - Petrouš, Šilhavý, Pěnička (58.) - Tatarčuk, Suchopárek, Nečas (82. Novák), Lerch - Binič (75. Berger), Kuka
Branky: 11. McKay 1:0, 14. Šilhavý 1:1, 21. Baird 2:1, 43. Levein 3:1, 66. Kuka 3:2, 80. Snodin 4:2
Rozhodčí: Larsson (Švédsko)
Diváci: 16.000

Datum: 06. 09. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 4. kolo
Sestava: Jánoš - Juraško, Kuka, Lerch, Nečas (stř.), Novák (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk; stř. Berger, Rusnák
Branky: Orel 1:0, Suchopárek 1:1
Diváci: 3.291

2 : 0 (0 : 0)

Datum: 12. 09. 1992, Praha, Strahov
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 5. kolo
Sestava: Jánoš - Juraško - Petrouš, Šilhavý, Pěnička - Tatarčuk, Suchopárek, Nečas (stř.), Lerch - Kuka, J. Novák (stř.); střídání Rusnák, Bejbl
Branky: Kuka 1:0, Suchopárek z pen. 2:0
Průběh: Velmi dobré derby, hosté se dožadovali uznání vyrovnávacího gólu, ale definitivní podobu dal výsledku z penalty Suchopárek za sražení Kuky Vrabcem.

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 6. kolo
Sestava: Jánoš - Kuka, Binič, Juraško, Lerch (stř.), Nečas (stř.), Pěnička, Petrouš, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk; stř. Berger, Praženica
Branky: 1. Majoroš 1:0, 14. Kuka 1:1
Průběh: Nitra měla raketový nástup. Hned v první minutě unikl obráncům Slavie Majoroš a domácí vedli. To však bylo ze strany „kanonýra” Nitry vše. Další šance, které Nitra měla, její hráči trestuhodně zahazovali. Slavia kontrolovala, ve 13. min. pohrozil Juraško střelou do břevna a ve 14. již Kuka po hrubé chybě Kostolániho nezaváhal. V 16. minutě spálila Nitra snad největší šanci celého zápasu. Nařízený pokutový kop za faul Petrouše na Lednického Majoroš laxně poslal jenom do Jánošových rukou.

Slavia - FC Tatran Prešov

Datum: 04. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 7. kolo
Sestava: Jánoš, Juraško
Branky: 14. Kožlej 0:1
Průběh: Po bezradném výkonu ztratila Slavia doma bod. Ve 14. minutě domácí brankář Jánoš vyběhl na Kožlejův centr, ale vzdušný souboj prohrál. Tři minuty před koncem měl Serbin možnost zajistit Tatranu vítězství. Juraško ho v šestnáctce chytil za dres a rozhodčí Hycl místo červené karty a penalty ukázal, že se nic nestalo. Vyrovnávací branka byla vlastní.
Diváci: 3.734

ŠK Slovan Bratislava - Slavia
2 : 1 (2 : 1)

Datum: 12. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 8. kolo
Sestava: Jánoš - Berger, Binič, Juraško, Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Petrouš, Suchopárek (85. Praženica), Šilhavý

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 9. kolo
Sestava: Jánoš - Berger, Juraško, Kuka, Lerch, Nečas, Novák (Šmicer), Pěnička, Suchopárek, Šilhavý, Tatarčuk
Diváci: 3.365

SK České Budějovice JČE - Slavia
4 : 2 (3 : 1)

Datum: 25. 10. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 10. kolo
Sestava: Jánoš - Berger, Binič (stř.), Juraško (stř.), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Praženica, Suchopárek, Tatarčuk; stř. Bejbl, Šmicer
Branky: Fryč, P. Pěnička, Povišer - Kuka, Suchopárek

Slavia - FC Bohemians Praha
4 : 0 (2 : 0)

Datum: 01. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 11. kolo
Sestava: Jánoš - Nečas, Šmicer, Kuka, Bejbl, Berger, Lerch (Novák), Pěnička, Suchopárek, Šilhavý, Šmicer, Tatarčuk
Branky: 18. Nečas 1:0, 42. Šmicer 2:0, 58. Kuka 3:0, 79. Šmicer 4:0
Průběh: Ve vršovickém derby hraném na Strahově toužila po vítězství obě mužstva. Shodně totiž již pět kol nevyhrála. Po posledních neúspěších nechal trenér Jarabinský na lavičce Petrouše a Biniče, kterého v útoku nahradil Šmicer. Od prvních minut to byl však byl víceméně fotbal na jednu branku. I tak je porážka Bohemians, kteří ani jednou za zápas nevystřelili na branku, celkem milostivá.
Diváci: 4.095

FC Baník Ostrava OKD - Slavia
2 : 3

Datum: 08. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 12. kolo
Sestava: Jánoš - Kuka, Tatarčuk, Bejbl, Berger, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Šilhavý, Šmicer (Binič)
Branky: Časko, Poštulka - 37. Kuka, 45. Kuka, 77. Tatarčuk
Průběh: Největší gólovou šanci měl v úvodu zápasu ostravský Škarabela, avšak jeho střela hlavou po trestném kopu skončila nad břevnem branky Slavie. Hráči Slavie se i v dalších minutách snažili o útočný fotbal, ale jejich snaha končila většinou před pokutovým územím Ostravy. Až v závěru poločasu prokázal Kuka, jak platným je hráčem a dvakrát skóroval. Do druhé části vstupovali hosté s dvoubrankovým náskokem a s přehledem kontrolovali vývoj zápasu. Domácí se však nechtěli smířit se ztrátou bodů a bojovali až do konce utkání, vyrovnat se jim už ale nepodařilo.
Diváci: 4.104
Poznámky: ČK: Útrata (Ostrava)

FC Boby Unistav Brno - Slavia

Datum: 22. 11. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 13. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Berger (Praženica), Kuka, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Šilhavý, Šmicer, Tatarčuk

Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 14. kolo
Sestava: Jánoš - Šmicer, Berger, Kuka, Tatarčuk, Bejbl, Lerch (Praženica), Nečas, Pěnička, Suchopárek, Šilhavý
Branky: 10. Šmicer 1:0, 73. Šmicer 2:0, 87. Tatarčuk 3:0
Průběh: Již v 10. minutě prošel Lerch celou obranou Olomouce, přihrál Šmicrovi a ten otevřel skóre. Slavia měla i nadále převahu, ale Bergrův ideální centr zůstal nevyužit a Kukův teatrální pád v pokutovém území rozhodčí neodpískal. Hned po změně stran se Šmicer sám řítil na branku Olomouce, ale Přibyl byl připraven. Podobnou příležitost měl na druhé straně Látal, ale také ji neproměnil. V 61. min. se diváci zlobili, když rozhodčí odmával domnělý ofsajd unikajícímu Šmicrovi. Ten si ale vše vynahradil v 73. minutě, kdy po přihrávce Kuky přidal druhý gól. Tatarčuk pak tři minuty před koncem upravil na 3:0.
Diváci: 7.217

AŠK Inter Slovnaft Bratislava - Slavia
0 : 0

Datum: 06. 12. 1992
Druh zápasu: 1. liga 1992/93, 15. kolo
Sestava: Jánoš - Tatarčuk, Kuka, Bejbl, Berger, Lerch, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Šilhavý, Šmicer (stř.), Tatarčuk (stř.); stř. Juraško, Novák
Průběh: V zápase, který byl díky terénu a počasí spíše okopávanou, předvedla Slavia sice lepší fotbal a ovládání míče, ale za neustávajícího deště a větru nedokázala v prvním poločase využít výhody prudkého větru v zádech. Pouze Tatarčuk a Kuka stříleli, ale oba dva vedle. Po změně stran se hra vyrovnala a Inter se dostal i do střelecké pozice. V 73. min. měli Pražané velké štěstí, když po centru Mráze hlavičkoval Stojka, ale trefil naslepo letícího brankáře Jánoše do nohy. Nejnervóznější muž zápasu, trenér Interu Adamec, urazil pomezního rozhodčího a hlavní ho vyloučil mimo hřiště.
Rozhodčí: Valeš