Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský, Kozel, Lerch, Nečas, Pěnička, Rusnák (stř.), Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Novotný, Veselý

4 : 1 (2 : 1)

Datum: 10. 04. 1994, Praha, Strahov
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 21. kolo
Sestava: Jánoš - Hipp - Lerch, Suchopárek, Hyský - Pěnička, Tatarčuk (stř.), Nečas, Bejbl, Kozel (stř.) - Rusnák; střídání Knoflíček, P. Novotný
Branky: 4. Bejbl 1:0, 17. Siegl 1:1, 33. Siegl 2:1, 55. Siegl 3:1, 72. Kostelník 4:1
Průběh: Slavia otevřela skóre po chybě Chovance. Ten pak ale zatroubil k útoku a soustředěný výkon Sparty korunoval hattrickem Horst Siegl.
Rozhodčí: Bohuněk
Diváci: 9.976

Slavia - FC Slovan WSK Liberec
0 : 2 (0 : 2)

Datum: 13. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 15. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Lerch (stř.), Novotný, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk; stř. Kaplan, Veselý

Druh zápasu: 1. liga 199/94, 22. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Knoflíček, Kozel, Lerch, Nečas, Novotný (stř.), Pěnička, Rusnák, Suchopárek, Tatarčuk (stř.); stř. Fryč, Hipp
Rozhodčí: Maurer
Diváci: 3.678

SKP Union Cheb - Slavia
2 : 0 (2 : 0)

Datum: 24. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 23. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Fryč (stř.), Hipp, Hyský, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novotný, Pěnička, Rusnák; stř. Novák, Veselý
Branky: Samec 1:0, Samec 2:0
Diváci: 4.917

Slavia - FC Boby Brno
6 : 0 (4 : 0)

Datum: 30. 04. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 24. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek, Nečas, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Novák, Pixa

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 25. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Knoflíček (stř.), Kozel, Kulhánek, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý (stř.); stř. Novák, Rusnák
Branka: Lokvenc
Diváci: 2.200

Slavia - SK Sigma Olomouc MŽ
0 : 2 (0 : 1)

Datum: 15. 05. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 26. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl, Hipp, Kozel, Lerch (stř.), Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Rusnák, Suchopárek; stř. Knoflíček, Veselý
Branky: Lasota, Onderka
Diváci: 3.552

FC Dukla Praha - Slavia
2 : 3 (1 : 0)

Datum: 22. 05. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 27. kolo
Sestava: Vahala - Bejbl, Hipp, Hyský (stř.), Knoflíček, Kozel (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Rusnák, Suchopárek; stř. Novák, Pěnička

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 28. kolo
Sestava: Jánoš - Bejbl (stř.), Hipp, Knoflíček (stř.), Lerch, Nečas, Novák, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kulhánek, Pixa
Branky: Veselý 2, Jánoš, Bejbl, Kulhánek, Suchopárek
Rozhodčí: Legierský
Diváci: 3.369

Slavia - FK Viktoria Žižkov

Datum: 01. 06. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 29. kolo
Sestava: Jánoš - Hipp, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novák (stř.), Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Kaplan, Pixa

Druh zápasu: 1. liga 1993/94, 30. kolo
Sestava: Jánoš - Hipp (stř.), Knoflíček, Kozel, Kulhánek (stř.), Lerch, Nečas, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Veselý; stř. Fryč, Hyský

Datum: 18. 07. 1994
Sestava: Stejskal - Knoflíček, Krištofík, Šmejkal, Novák, Lerch, Pěnička, Hogen, Vávra, Novotný, Suchopárek
Branky: 30. Knoflíček 1:0, 36. Šmejkal 2:1, 69. Krištofík 3:1
Průběh: Domácí měli hned od začátku převahu, skórovat se jim podařilo až po Suchopárkově střele hlavou, kterou brankář Pascolo vyrazil před volného Knoflíčka. Ten dorazil míč do branky bez obtíží. Švýcaři sice poměrně snadno vyrovnali, když pomezní rozhodčí váhal odmávat postavení mimo hru, avšak do poločasu po Krištofíkově rozehraném trestném kopu Šmejkal z dálky podruhé překonal brankáře hostí. Dvojí vyloučení na začátku druhého poločasu umožnilo Slavii ještě více přitlačit a po šancích Pěničky, Hogena, Vávry a Nováka se po nádherném Vávrově centru podařilo zvýšit Krištofíkovi. Pak byl vyloučen i Lerch a hra se vyrovnala. V 87. min. fauloval Novotný v pokutovém území Sinvala, avšak Weilerovi penaltu Stejskal pádem zlikvidoval.
Poznámky: Celku Servette byli na začátku druhé půle vyloučeni dva hráči.

Slavia - Slovan Bratislava
2 : 4 (1 : 3)

Datum: 24. 07. 1994
Sestava: Bejbl, Suchopárek
Branky: 6. Rusnák 0:1, 32. Bejbl 1:1, 39. Zeman 1:2, 45. Lancz 1:3, 88. Suchopárek z pen. 2:4
Průběh: Rusnák, který odešel ze Slavie a kterému dali před utkáním funkcionáři Slavie dárkový koš, dal už v 6. minutě první gól Slovanu. Domácím se nedařilo, ale i tak se dočkali po půlhodině hry vyrovnání. V závěru poločasu přišla ale pro domácí sprcha. Po brankách Zemana a Lancze ve 39. a 45. minutě získali hosté dvoubrankové vedení. Po přestávce přidali další branku a bylo to už 1:4! Poslední slovo patřilo přece jen domácím, když Suchopárek proměnil penaltu.

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Knoflíček, Kozel, Krištofík, Novotný, Pěnička, Šmejkal, Šmicer, Vávra; stř. Hogen, Lerch

Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Krištofík, Berger, Bejbl, Šmejkal - Šmicer, Knoflíček (70. Hogen)

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 2. kolo
Sestava: Stejskal - Šmicer (stř.), Pěnička, Knoflíček, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Krištofík, Suchopárek, Šmejkal, Vávra; stř. Lerch, Novotný
Branky: 4. Šmicer 0:1, 44. Pěnička 0:2, 48. Knoflíček 0:3, 74. Lerch 0:4
Průběh: Za překrásného počasí začala Slavia zostra: již ve 4. min. se ujala vedení po chybě zlínské obrany. Tím se okamžitě uklidnila a předváděla až do konce utkání technickou kopanou, její hráči byli rychlejší, prostě fotbalovější. Znovu využili hrubé chyby domácí obrany ke zvýšení na 2:0 a tím vlastně určili ráz zbytku utkání. Hned v úvodu 2. půle vstřelil Knoflíček třetí gól, a to už byl pro domácí doslova k.o.
Diváci: 6.304

Slavia - SK Hradec Králové

Datum: 20. 08. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Bejbl (stř.), Hogen, Knoflíček, Kozel, Krištofík (stř.), Lerch, Pěnička, Šmejkal, Vávra; stř. Hyský, Novotný

Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo, odveta
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Vávra, Krištofík (67. Veselý III.), Berger, Bejbl, Šmejkal - Hogen, Knoflíček (46. Lerch (81.))

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 4. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel, Hogen, Krištofík, Knoflíček (stř.), Bejbl, Berger, Novotný, Pěnička, Šmejkal (stř.), Vávra; stř. Kulhánek, Lerch
Branky: 17. Hogen 0:1, 46. Kozel 0:2, 67. Neumann 1:2
Průběh: Déle než hodinu bylo jasné, kdo chce hrát o titul a kdo o záchranu. Zatímco akce Bohemians končili nepřesnými přihrávkami, ty slavistické klokani zastavovali jen za cenu faulů. Slavii hrála velmi dobře středová řada, hlavně Krištofík dával akcím nápad a vtip. V 17. minutě si Kozel narazil míč s Knoflíčkem, uvolnil Hogena a ten znovu potvrdil, že má vysokou střeleckou produktivitu. Od 37. min. hráli Bohemians v deseti. Hned po změně stran zvýšil Kozel na 2:0. Poté však Slavia nečekaně vypadla z role. Bohemka dvakrát nastřelila břevno a v 67. min. Neumann snížil. Šest minut před koncem trefil Neumann znovu břevno, ale Slavia těsné vítězství uhájila.
Diváci: 8.567
Poznámky: ČK: 37. Schindler (Bohemians)

Slavia - SK JČE České Budějovice
1 : 2 (0 : 0)

Datum: 31. 08. 1994
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 5. kolo
Sestava: Stejskal - Knoflíček, Hogen, Bejbl, Berger (stř.), Kozel, Krištofík, Pěnička (stř.), Suchopárek, Šmejkal, Vávra; stř. Kulhánek, Novotný
Branky: Fujdiar 0:1, Fujdiar 0:2, 56. Hogen 1:2
Průběh: Dosud neporažená Slavia ztratila 3 body s do té doby posledními Budějovicemi. Domácí se v první půli pouze hledali. Vázla spolupráce mezi zálohou a útokem, kde oba hrotoví hráči, Knoflíček a Hogen, marně čekali na přihrávku. Až v závěru poločasu se Slavia trvale usadila na polovině hostů, ale výsledkem její snahy byla jen řada neproměněných šancí. Po změně stran Fujdiar poslal v 53. a 56. minutě do slavistické branky 2x míč a bylo to 0:2. Vzápětí Hogen snížil a vykřesal pro Slavii jiskřičku naděje. Jenže Slavia se trápila a pomalu se jí na kopačky vkrádala nervozita, a tak si Budějovice odvezli z Edenu překvapivé vítězství.
Diváci: 6.015

0 : 0

Datum: 09. 09. 1994, Praha, Sparta
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 6. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Suchopárek, Pěnička - Lerch, Bejbl (stř.), Berger, Šmejkal, Novotný - Hogen, Knoflíček (stř.) - stř.: Vávra, Krištofík
Rozhodčí: Puček
Diváci: 16.380
Poznámky: V závěru utkání byl Spartě vyloučen Gunda.

AIK Stockholm - Slavia
0 : 0

Datum: 13. 09. 1994, Stockholm
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Pěnička, Suchopárek, Kozel - Krištofík, Berger, Bejbl, Šmejkal, Novotný - Hogen (87. Kulhánek), Vávra (63. Knoflíček)
Rozhodčí: Spasov (Bulharsko)
Diváci: 3.160 (uvádí se i 3.500)

Slavia - AIK Stockholm
2 : 2 (1 : 1)

Datum: 27. 09. 1994, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Novotný, Suchopárek, Kozel - Lerch, Krištofík (84. Pěnička), Berger, Bejbl, Šmejkal - Hogen, Vávra (75. Knoflíček)
Branky: 26. Suchopárek z pen. 1:0, 35. Lidman 1:1, 57. Bejbl 2:1, 83. Sundgren 2:2
Rozhodčí: Navarrete (Španělsko)
Diváci: 6.329