Slavia - FC Bohemians Praha
2 : 1 (2 : 1)

Datum: 19. 03. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 19. kolo
Průběh: Rozhodčí Petřík vyloučil mužstvu Bohemians 2 hráče, takže hosté hráli skoro celý druhý poločas o devíti. Přesto mohli srovnat.
Sestava: Stejskal - Bejbl (stř.), Berger, Hogen, Knoflíček, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Šmejkal (stř.), Šmicer, Vávra; stř. Hunal, Krištofík
Branky: Pěnička, Vávra - Jarolím
Rozhodčí: Petřík
Diváci: 11.205
Poznámky: ČK: Neumann, Šindelář (oba Bohemians)

SK JČE České Budějovice - Slavia
1 : 1 (0 : 1)

Datum: 02. 04. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 20. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Knoflíček, Kozel, Krištofík (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, Šmejkal, Šmicer (stř.), Vávra; stř. Hogen, Hunal
Branky: Krištofík 0:1, Koller 1:1
Rozhodčí: Legierský
Diváci: 8.396
Poznámky: ČK: Valachovič (Č. Budějovice)

Sparta - Slavia
1 : 0 (0 : 0)

Datum: 07. 04. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 21. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Knoflíček (stř.), Krištofík, Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Šmejkal, Šmicer (stř.); stř. Hogen, Štajner

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 22. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Knoflíček (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Šmejkal, Vávra; stř. Hogen, Štajner

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 23. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen, Hunal (stř.), Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek, Šmejkal (stř.), Vávra; stř. Knoflíček, Krištofík
Branky: Berger, Suchopárek
Diváci: 6.013

FK Švarc Benešov - Slavia
1 : 5 (0 : 1)

Datum: 04. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 24. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen (stř.), Hunal, Knoflíček, Lerch, Novotný, Pěnička, Suchopárek; stř. Šmejkal, Šmicer
Branky: Novotný - Berger 2, Knoflíček, Lerch, Suchopárek
Průběh: Benešov, který se už rozloučil s 1. ligou, hrál klidně a bez velké naděje na vítězství. Ale přesto držel se Slavií krok celý první poločas. V 1. poločase kapituloval jen po přímém kopu Bergra, po přestávce slavisté rychle vstřelili další dva góly a utkání se změnilo v exhibici.
Rozhodčí: Jirků
Diváci: 3.859
Trenér: M. Beránek: „Neřekl bych, že jsme hráli v první půli špatně. V lize není mužstvo, kterému by se daly za dvacet minut nastřílet tři góly. Věděli jsme, že s přibývajícím časem přijdou šance a opravdu přišly.”

Slavia - SK Sigma MŽ Olomouc
0 : 0

Datum: 12. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 25. kolo
Sestava: Stejskal - Berger, Hogen, Hunal (stř.), Knoflíček, Krištofík, Lerch, Suchopárek, Vávra, Veltruský; stř. Jarolím, Šmicer

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 26. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Lerch, Novotný (stř.), Pěnička, Suchopárek, Šmejkal, Šmicer, Vávra; stř. Knoflíček, Krištofík
Branka: Šmicer 0:1
Diváci: 3.620

Slavia - FC Union Cheb

Datum: 24. 05. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 27. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal, Knoflíček, Lerch, Pěnička, Suchopárek, Šmejkal (stř.), Šmicer (stř.), Vávra; stř. Hogen, Krištofík

Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 28. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hunal (stř.), Jirásek, Knoflíček, Krištofík (stř.), Lerch, Pěnička, Suchopárek, Šmicer; stř. Jarolím, Kýček
Branky: Knoflíček L. - Knoflíček I., Krištofík
Rozhodčí: Průcha
Diváci: 2.345

FK Slovan WSK Liberec - Slavia

Datum: 08. 06. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 29. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger, Hogen, Hunal, Jirásek (stř.), Krištofík, Kýček (stř.), Pěnička, Suchopárek, Šmicer; stř. Jarolím, Veltruský
Branka: Zákostelský 1:0
Diváci: 9.258

Slavia - FC Viktoria Plzeň
2 : 3 (2 : 1)

Datum: 11. 06. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1994/95, 30. kolo
Sestava: Stejskal - Bejbl, Berger (stř.), Hunal, Jarolím, Jirásek, Knoflíček, Krištofík, Pěnička, Suchopárek, Šmicer (stř.); stř. Hogen, Štajner

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička (Vávra), Hyský - Lerch, Krištofík, Šmejkal (Hogen), Bejbl, Novotný - Šmicer, Vágner
Branky: Mucha, Rada - Vágner
Průběh: Nevydařený úvod Slavie s nadšeně bojující Olomoucí. Branka byla dosažena rukou.
Diváci: 4.153
Trenér: F. Cipro

2 : 0 (1 : 0)

Datum: 01. 08. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 2. kolo
Sestava: Blažek - Suchopárek - Lerch, Hyský - Poborský, Bejbl, Krištofík, Šmejkal (Hogen), Novotný (Hunal) - Šmicer, Vágner (Vávra)
Branky: Novotný, Hyský
Průběh: K vítězství přispěl výtečným výkonem Poborský, čerstvá posila ze Žižkova.
Rozhodčí: Wencl
Diváci: 4.477

Sturm Graz - Slavia

Datum: 08. 08. 1995, Graz, Rakousko
Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský, Novotný - Lerch, Bejbl, Poborský, Šmejkal (82. Krištofík) - Šmicer (67. Vávra), Vágner (86. Hogen)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Krištofík (Vávra), Bejbl, Šmejkal (Vágner), Novotný - Poborský, Šmicer (Hunal)
Branky: Bartl 1:0, Poborský 1:1
Průběh: Slavia podala nepřesvědčivý výkon.
Diváci: 9.845

Slavia - Sturm Graz

Datum: 22. 08. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, předkolo, odveta
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Poborský, Bejbl, Šmejkal (59. Krištofík), Novotný - Šmicer (62. Vávra), Vágner (89. Hunal)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 5. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský - Lerch, Krištofík (Šmejkal), Bejbl, Poborský, Novotný - Vávra (Hunal), Vágner
Branky: Šindelář - Vávra, Pěnička, Poborský
Průběh: Slavia kopala dvě penalty. První nedal Bejbl, ale Pěnička stačil dorazit do sítě. Druhou bez problémů proměnil Poborský.
Diváci: 2.803
Poznámky: ČK: Šedivý (Cheb)

Slavia - Sparta

Datum: 09. 09. 1995, Praha
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 6. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Hyský, Pěnička - Lerch (77. Hogen), Poborský, Bejbl, Šmejkal (51. Krištofík), Novotný - Šmicer (50. Vágner), Vávra
Branky: 48. Suchopárek (vlastní) 0:1, 54. Lokvenc 0:2
Průběh: Zápas ovlivnil rozhodčí Jirků.
Diváci: 10.036

SC Freiburg - Slavia

Datum: 12. 09. 1995, Freiburg
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Hyský (59.) - Lerch, Poborský, Bejbl, Krištofík (31. Šmejkal), Novotný - Vávra (88. Hogen), Vágner (62. Hunal)
Branky: 23. Novotný 0:1, 75. Pěnička 0:2, 78. Todt 1:2
Rozhodčí: Fisker (Dánsko)
Diváci: 20.000
Trenér: Mužstvo vedl z lavičky Jiří Šusta, z tribuny F. Cipro.

FK Sklo Jablonec nad Nisou - Slavia

Datum: 17. 09. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 7. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Pěnička, Lerch (Pixa) - Vávra, Poborský, Bejbl, Šmejkal (Hogen), Novotný - Šmicer, Vágner
Branky: Breda 1:0, Šmicer 1:1, Sokol 2:1
Průběh: Obě mužstva nastoupila bez několika nemocných nebo zraněných hráčů a na hře to bylo znát. První se z tohoto útlumu probral Jablonec a jeho útočník Breda mu zajistil vedení. Ve druhém poločase hosté přidali a vyrovnali i brankový poměr. Domácí však ke konci ještě přitlačili a z trochu sporné penalty Sokol upravil stav na 2:1.
Rozhodčí: Prášil
Diváci: 8.650

2 : 1 (2 : 0)

Datum: 22. 09. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 8. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Pěnička, Novotný - Vávra, Bejbl, Poborský, Šmicer (Jirásek), Šmejkal (Jarolím) - Vágner, Hogen (Krištofík)
Branky: Bejbl 1:0, Hyský 2:0, Heřman 2:1
Průběh: Výborný nástup, za necelou půlhodinku bylo na časomíře 2:0. Pak však nastala křeč, snížení na 2:1 a obava o povinné tři body.
Rozhodčí: Bohuněk
Diváci: 4.187

Slavia - SC Freiburg
0 : 0

Datum: 26. 09. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 1. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Suchopárek - Pěnička, Jirásek - Vávra, Lerch (63. Pixa), Krištofík, Bejbl, Novotný - Šmicer (83. L. Jarolím), Vágner (87. Hogen)
Rozhodčí: Valdivieso (Španělsko)

SK České Budějovice - Slavia
2 : 3 (2 : 2)

Datum: 01. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 9. kolo
Sestava: Stejskal - Hyský - Jirásek, Pěnička, Novotný - Poborský, Krištofík, Bejbl (Pixa), Šmejkal - Šmicer (Jarolím), Vágner (Vávra)
Branky: - Barteska, Vácha - Šmejkal 2, Šmicer
Průběh: Kvalitní výkon mužstva, korunovaný dvěma góly Šmejkala.

Druh zápasu: Pohár ČMFS, 3. kolo
Sestava: Blažek - Kozel - Pěnička, Hyský - Jirásek, Pixa (59. Jarolím), Poborský (90. Klimka), Kryštofík, Šmejkal - Šmicer (85. Štajner), Vágner
Branky: 61. Šmicer 0:1, 81. Jarolím 0:2
Průběh: Slavia nastoupila bez řady hráčů základní sestavy (Lerch, Suchopárek, Hunal, Vávra, Novotný, Bejbl) a na lavičce spolu s náhradním brankářem Stejskalem usedli čtyři 18letí mladíci. Po téměř roční pauze, zaviněné vleklým zraněním kolena, se však na trávníku v její sestavě objevil Kozel a byl jedním z nejlepších hráčů na trávníku. V prvním poločase vůbec nebyl vidět rozdíl mezi účastníkem Poháru UEFA a druholigovým celkem. Hosté si prakticky nepřihráli, a tak bojovnost Bohemians dlouho stačila na bezbrankové skóre. Gólu se diváci dočkali až po hodině hry, kdy Slavia předvedla hezkou moderní a rychlou akci, na jejímž konci byl po uvolnění Vágnera Šmicer. Ten obešel i brankáře Cimbála a otevřel skóre. Domácí místy přeháněli tvrdost a v 71. na to doplatil Tymich, o dvě minuty později R. Krejčík a oba zamířili pod sprchy. Pojistku na postup dal po hrubce Rady dvě minuty před koncem Jarolím.
Diváci: 4.087
Poznámky: ČK: 71. Tymich, 73. R. Krejčík (oba Bohemians)

Slavia - FC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
9 : 1 (5 : 1)

Datum: 13. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 10. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel (74. Hunal) - Pěnička, Hyský - Krištofík (52. Lerch), Bejbl, Poborský (56. Jarolím), Novotný, Šmejkal - Šmicer, Vágner
Branky: 8. Šmejkal 1:0, 10. Pecha 1:1, 11. Šmicer 2:1, 14. Vágner 3:1, 19. Bejbl 4:1, 31. Šmicer 5:1, 48. Vágner 6:1, 57. Vágner 7:1, 68. Vágner 8:1, 78. Jarolím 9:1
Průběh: Jak černý bude pro fotbalisty ze Slovácka pátek třináctého, naznačili gólovými trefami štědří slavisté již v první dvacetiminutovce. V 8. min. našel Bejbl v rohu šestnáctky Šmejkala, ten se pokusil odcentrovat na Šmicera, kterého v zakončení zastoupil čistým „vlastencem” Uhlíř - 1:0. Rozjetý červenobílý vlak nezastavilo ani Pechovo vyrovnání ihned z protiútoku, a tak se opět měnilo skóre. Tentokrát již nepřišli domácí ke gólu jako slepý k houslím, ale fotbalovou lahůdkou, kterou byla Krištofíkova přihrávka na osamoceného Šmicera, na níž si útočník sešívaných nechal chutnat - 2:1. Ve 14. Vágner vymetl ranou ze dvaceti metrů pavučinu v levém horním rohu hostujícího gólmana Vosyky - 3:1. A to už na trávníku řádila pouze jedna jedenáctka, na zdecimovaném nováčkovi si vylepšovala skóre, a to ještě spoustu šancí zahodila. „Vraždění neviňátek” se líbilo hlavně Vágnerovi, který se trefil čtyřikrát. Přání domácích fanoušků, kteří volali „deset, deset” se nakonec nevyplnilo, ale i přesto odcházeli z Edenu s gólovým přídělem spokojeni. Když totiž obě mužstva hrají na stejnou branku, nemůže to jinak skončit…
Diváci: 2.649
Poznámky: R. Vágner: „Není rozhodující, kdo dá góly, hlavně když padnou a vyhrajeme. Kdy jsem dal naposledy čtyři góly? Myslíte na tréninku? Benešovu jsem dal jednou dva…”

FC Lugano - Slavia
1 : 2 (0 : 2)

Datum: 17. 10. 1995, Lugano
Druh zápasu: Pohár UEFA, 2. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Hyský, Novotný - Pěnička, Poborský (89. Jirásek), Bejbl, Krištofík, Šmejkal - Vágner, Šmicer (83. Jarolím)
Branky: 20. Vágner 0:1, 26. Pěnička 0:2, 84. Šalimov 1:2
Průběh: Již v 8. min. nádherně hlavičkoval Pěnička a v 18. se Šmicer proháčkoval středem, vysunul sprintujícího Vágnera a ten obešel i brankáře a zavěsil - 0:1! Ve 25. minutě musel osvědčit reflex Stejskal, který vyrazil jedovku Sinvala na tyč. Domácí nedali, a tak toho využili slavisté. Na Šmejkalův roh vyskočil o minutu později Pěnička a rozjásal početnou výpravu slavistických fanoušků podruhé - 0:2. Po přestávce Slavia kontrolovala hru, ale inkasovala šest minut před koncem a musela se strachovat o vítězství, byť naprosto zasloužené.
Rozhodčí: Melo Pereira (Portugalsko)
Diváci: 7.000 (6.000 ?)
Trenér: F. Cipro: „Mohli jsme vyhrát i výrazněji, protože do druhé branky jsme hráli velmi dobře. Po přestávce nás vedení až příliš uspokojilo, což se nám mohlo vymstít.”
Poznámky: ČK: 36. Fornera (FC Lugano)

1 : 2 (1 : 1)

Datum: 22. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 11. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Hyský, Novotný - Poborský (Jirásek), Krištofík, Bejbl, Šmejkal (Hunal) - Šmicer (Jarolím), Vágner
Branky: Čížek - Poborský, Kozel
Rozhodčí: Krula
Diváci: 2.974

Datum: 27. 10. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 13. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Hyský, Hunal (Vávra), Novotný - Poborský, Bejbl, Krištofík, Šmejkal (Jarolím) - Šmicer, Vágner (Štajner)
Branky: ??. Timko 0:1, 80. Drulák 0:2, Poborský 1:2
Průběh: První gól do sítě Slavie padl po rychlém brejku, druhý dal Drulák po centru Webera. Poborský snižoval z trestného kopu. Škoda ztracených bodů, zejména kvůli výborné hře a nespočtu šancí v prvním poločase.
Diváci: 3.421
Poznámky: ČK: Nešický (Drnovice)

Slavia - FC Lugano

Datum: 31. 10. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 2. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hunal (83. Jirásek) - Hyský, Poborský, Krištofík, Šmejkal (74. Vávra) - Šmicer, Vágner (89. L. Jarolím)
Branka: 62. Šmicer 1:0
Průběh: Již v 6. min. střílel Suchopárek z trestného kopu do zdi a o tři minuty později dal Vágner dloubáčkem z běhu vedle. Musel zasahovat i Stejskal v 16. minutě, když vyškrábl střelu Sinvala na břevno. O deset minut později se prodral k brankové čáře Šmicer, ale jeho přihrávku nikdo nezasáhl. Čtyři minuty po přestávce vysunul Poborský Šmicra, ale váhavý pomezní odmával ofsajd. V 62. min. Pěnička bohémsky vysunul Šmicra, který oblafl obránce a zasunul pod padajícím brankářem Walkerem míč do sítě. Ke konci zápasu měli šance oba celky, skóre se však již neměnilo.
Rozhodčí: Loizou (Kypr)

Slavia - FK Viktoria Žižkov
5 : 0 (3 : 0)

Datum: 10. 11. 1995
Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 4. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hyský - Poborský, Bejbl (Jarolím), Krištofík (Veselý), Šmejkal - Šmicer, Vágner (Vávra)

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 14. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Hyský - Poborský (90. Hunal), Krištofík, Šmejkal, Novotný - Vágner (62. Vávra), Šmicer (85. Lidman)
Branky: 39. Šmicer 1:0, 89. Novotný 2:0
Průběh: Hrálo se za vytrvalého deště. Úvod utkání patřil domácím, jejich tlak byl však bezzubý. První branka padla z centru od postranní čáry - kopal Šmejkal, hlavičkoval Šmicer. I když měli Brňané míč častěji na svých kopačkách, jejich akce provázela křeč. Slavia mohla zvýšit v 70. min., jenže Vávra běžel příliš rychle a na Vlasáka nevyzrál. Tři body tak pojistil až Novotný, jemuž přihrál Lidman.
Rozhodčí: Liba
Diváci: 13.520

Slavia - Racing Lens
0 : 0

Datum: 21. 11. 1995, Praha
Druh zápasu: Pohár UEFA, 3. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Hyský, Novotný - Poborský, Krištofík, Bejbl, Šmejkal - Šmicer, Vágner (60. Vávra)
Rozhodčí: Benkö (Rakousko)
Diváci: 8.032

0 : 3 (0 : 0)

Datum: 30. 11. 1995
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Novotný (Hyský) - Poborský (Lidman), Bejbl, Krištofík, Šmejkal - Šmicer, Vávra (Vágner)
Branky: Krištofík, Šmejkal, Lidman
Rozhodčí: Amler
Diváci: 4.136
Poznámky: Slavia přezimovala na 1. místě tabulky.

Racing Lens - Slavia
0 : 1 (0 : 0), prodloužení 0 : 1

Datum: 07. 12. 1995, Lens, stadión Felix Bolleart
Druh zápasu: Pohár UEFA, 3. kolo, odveta
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička (113. Vávra), Suchopárek, Hyský (46. Hunal), Novotný - Poborský, Bejbl, Krištofík (94. Vágner), Šmejkal - Šmicer

Druh zápasu: 1. liga 1995/96, 15. kolo
Sestava: Stejskal - Kozel - Pěnička, Suchopárek, Novotný - Poborský, Bejbl, Krištofík (Lidman), Šmejkal (Hyský) - Vávra, Šmicer (Vágner)
Branky: Šmicer, Vávra - Obajdin
Průběh: Vzhledem k počasí a terénu se hrál dobrý fotbal. Hosté neudrželi do přestávky vedení a Slavia otočila na 2:1.
Diváci: 7.226